Tam 12 Adet Dedektör Hediye Edildi, İyilik Hareketi Çok Büyük Destek Gördü – Avrupa Dedektör

40
Mayıs 25, 2021 tarihinde paylaşıldı.
Definecilik ve Dedektör Sektöründe Bir İlk 12 Adet Dedektör Hediye olarak Dağıtıldı,Avrupa dedektör..

korona virüste dolayı zor günler geçiren ülkemiz çeşitli yardım kampanyaları ile halkımızın yanında olmaya çalışıyor. Bizde Avrupa dedektör olarak başlatılan yardım kampanyasında sektörün EN BÜYÜK İYİLİK HAREKETİNİ başlattık. tam 12 adet Dedektör 25 adet define dergisi 4 adet para kataloğunu tek yayında ücretsiz dağıtarak rekora imza attık. Hem bu canlı yayın ile definecilik ve dedektör sekötründe bir nebze de olsa mutlu olduk. definecilerin ne denli Yardımsever olduğunuda bu bağışlar ile görmüş olduk , dünyanın her tarafından defineciler dedektör sevdalıları devletimizin başlatmış olduğu yardımlaşma kampanyasına defineciler birliği olarak ciddi bir katkı sunduk…

umarım bu virüs ilettini tez vakitte atlatır hep beraber sağlıklı mutlu huzurlu yıllara beraberce ulaşırız..

Allah vatanımız,milletimizi,ümmetimizi ve devletimizi Payidar kılsın , birbirimize olan desteğimizi esirgemez ve birlik olur isek her türlü engeli aşacağımıza inanıyorum..

Avrupa dedektör ailesi olarak düzenlemiş olduğumuz çekilişe göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı Hepinize ve çekilişe destek sağlayan firmalara Teşekkür ediyoruz..

#bizbizeyeteriztürkiyem #yardımlaşma #dedektör #defineciler #dayanışma
Kategori

Yorum ekle

Sadece isminiz gözükecektir.